Rada Pedagogiczna
Rada Pedagogiczna – rok szkolny 2023/2024
- Anita Kurpińska – dyrektor szkoły – język polski
- Bożena Adamiec – wicedyrektor szkoły – matematyka
- Justyna Jura – kierownik szkolenia praktycznego – przedmioty zawodowe: technik fotografii i multimediów, informatyka, matematyka
- Joanna Kobyłecka – pedagog szkolny – biologia
- Małgorzata Politańska – zajęcia rewalidacyjne
- Izabela Zalewska – psycholog szkolny
- Alicja Antosik – specjalizacja artystyczna: aranżacja wnętrz
- Dariusz Bauer – przedmioty zawodowe: technik grafiki i poligrafii cyfrowej, informatyka
- Dominika Bąk – język angielski
- Włodzimierz Białkowski – pracownia fryzjerska
- Martyna Cała – język angielski
- Paweł Chojnacki – religia
- Anna Czyż – religia
- Zbigniew Dudek – rzeźba
- Sebastian Fajfer – matematyka
- Paulina Feldt-Murgrabia – zajęcia kosmetyczne
- Paweł Godala – wychowanie fizyczne
- Joanna Goździk – przedmioty zawodowe: technik fotografii i multimediów
- Zbigniew Janich – przedmioty zawodowe: technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik fotografii i multimediów
- Tamara Jaworowska – fizyka
- Katarzyna Jaworska – język polski
- Małgorzata Jończyk – język angielski
- Anna Maria Jurewicz – rysunek i malarstwo
- Magdalena Kołodziejczyk – biologia
- Dariusz Kubryn – przedmioty zawodowe: technik fotografii i multimediów
- Anna Kunka-Kawełczyk – rysunek i malarstwo
- Jakub Maciejek – przedmioty zawodowe: technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik fotografii i multimediów, informatyka
- Agnieszka Makowska – język angielski
- Barbara Mirewicz – Czumaczenko – rzeźba, podstawy projektowania
- Barbara Miszczuk – język niemiecki
- Kamila Mosiężnik – informatyka, przedmioty zawodowe: technik usług fryzjerskich
- Joanna Mulawa – historia sztuki
- Krystyna Nakiela – biznes i zarządzanie, podstawy przedsiębiorczości, doradztwo zawodowe
- Agnieszka Pełka – język niemiecki
- Justyna Piątek – przedmioty zawodowe: technik usług fryzjerskich
- Małgorzata Piłat – przedmioty zawodowe: technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik fotografii i multimediów, informatyka
- Wiktor Polak – podstawy fotografii i filmu, projektowanie multimedialne, podstawy projektowania, specjalizacja artystyczna: projektowanie graficzne
- Anna Porczyk – bibliotekarz, geografia
- Marcin Przybyłkowicz – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
- Kinga Remisz-Szewczyk – chemia, przedmioty zawodowe: technik usług fryzjerskich
- Martyna Rękorajska – historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo, historia i teraźniejszość
- Zuzanna Rypina – muzyka
- Monika Sarwińska – przedmioty zawodowe: technik grafiki i poligrafii cyfrowej, informatyka
- Ewelina Sidwa – język angielski
- Janusza Styś-Kirker – wychowanie fizyczne
- Agnieszka Suska – język polski
- Jarosław Szewczyk – rysunek i malarstwo, plastyka
- Adam Tataradziński – religia, historia
- Krystyna Urbanowicz-Dudek – specjalizacja artystyczna: projektowanie graficzne, projektowanie multimedialne
- Elżbieta Wieczorek – wychowanie fizyczne
- Wojciech Wojciechowski – język angielski
- Małgorzata Wojtkiewicz – przedmioty zawodowe: technik fotografii i multimediów
- Kinga Zagajewska – specjalizacja artystyczna: aranżacja wnętrz
- Marta Zawieja – specjalizacja artystyczna: projektowanie graficzne
Dziennik zmian strony
Wszystkie wersje tej strony:
W celu uzyskania dostępu do wersji archiwalnej strony skontaktuj się z redaktorem.
- 25-10-2023 - Edycja treści
- 14-09-2022 - Edycja treści
- 06-10-2021 - Edycja treści
- 03-10-2019 - Edycja treści
- 02-11-2015 - Edycja treści
- 22-04-2015 - Utworzenie treści
Statystyka odsłon tej strony:
Łączna liczba odsłon wszystkich wersji tej strony: 1345